Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Siemianice

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

242 000 zł1 613 m² 150,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oborniki - Siemianice Do sprzedaży przepiękna działka przy granicy miasta Oborniki Śląskie, położona w otulinie lasu, graniczy z 2 stron z linią lasu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pszeniczna

Siemianice,pomorskie

462 000 zł68 m² 6 806,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski, siemianice, 68m2.!rezerwacja! Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 67,88 m2, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siemianice,pomorskie

407 798 zł52 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe z ogródkiem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie A 1.1 3 pokoje | 51,62 m | prywatny ogród 66,55 m | Południowa ekspozycja | Parking To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

1 199 000 zł350 m² 3 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nowa cena - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w miejscowości Siemianice pod Obornikami Śląskimi. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

242 000 zł1 613 m² 150,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słupska

Siemianice,pomorskie

397 575 zł51 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie A.1.2 | 3 pokoje | 51,30 m | Balkon 7,91 m | Strych 20 m | Południowa ekspozycja | Parking Bez prowizji i PCC! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Siemianice,pomorskie

2 399 000 zł315 m² 7 615,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, położonego na osiedlu domów jednorodzinnych w wśród terenów zielonych, zapewniającym ciszę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupska

Siemianice,pomorskie

899 000 zł106 m² 8 477,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy blisko miasta Słupska w Siemianicach przy ulicy Słupskiej. Dom w pełni wyposażony położony na kameralnym osiedlu kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

589 000 zł75 m² 7 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa oferta - domy w zabudowie bliźniaczej ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów w zabudowie bliźniaczej, położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

495 000 zł58 m² 8 534 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa oferta - domy ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów, położonych na działkach o powierzchni ok. 250m2 na Osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

650 000 zł75 m² 8 657 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa oferta - domy w zabudowie bliźniaczej oddzielone wiatą ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji / 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

496 335 zł68 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe z balkonem z możliwością zmiany na 4! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie B 1.2 | 3 pokoje | 68,77m | Balkon 10,46m | Parking To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

"Zielone płuca Wrocławia"- oborniki Śląskie. Sprzedam działkę w Siemianicach , 2 km od Obornik Śląskich Działkę budowlaną, wydzielę ok 1000-1200 mkw w istniejącej, zaznaczonej na mapce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siemianice,pomorskie

360 077 zł45 m² 8 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe z ogródkiem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie B.2.1 | 2 pokoje | 44,73 m | 34,22 m prywatnego ogrodu | Parking To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

489 000 zł48 m² 10 196 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż 80,96 m , Siemianice, ul. Ku Słońcu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 80,96 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Siemianice,dolnośląskie

199 000 zł1 068 m² 186,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Siemianice na granicy z Obornikami Śląskimi, na północ od granic Wrocławia. Jeśli pracujesz w mieście i chcesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Złota

Siemianice,dolnośląskie

249 999 zł950 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 950m2 w miejscowości Siemianice w gminie Oborniki Śląskie (100 metrów od znaku Oborniki) Powierzchnia działki: 950m2 Numer działki: 117/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siemianice,pomorskie

419 000 zł55 m² 7 587,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe z ogrodem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7. Mieszkanie B.5.1 | 3 pokoje | 55,22m | Ogród 78,52m - możliwość powiększenia do 134 m | Parking To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siemianice

Siemianice,pomorskie

449 000 zł74 m² 6 097,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Siemianicach, na granicy ze Słupskiem Osiedle Viktoria Park. Marzysz o komfortowym, nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej i kameralnej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

499 000 zł68 m² 7 318,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie zarezerwowane do 30.11.2025 B.1.1 - Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie w samym centrum Siemianic o powierzchni 68,18 m , funkcjonalny układ, ogród 78,42 m z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

399 947 zł55 m² 7 285 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 3-pokojowe z balkonem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie B 5.2 | 3 pokoje | 54,90 m | Balkon 8,28 m | Strych 19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

324 761 zł45 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja do 15.05. Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 2-pokojowe z balkonem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie A 3.2 | 2 pokoje | 44,61 m | 6,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siemianice,pomorskie

392 312 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 3-pokojowe z ogródkiem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie A 5.1 3 pokoje | 51,62 m | prywatny ogród | Południowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siemianice,pomorskie

352 920 zł45 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja do 15.05. Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 2-pokojowe z ogródkiem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie A2.1 | 2 pokoje | 44,73 m | 34,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świerkowa

Siemianice,dolnośląskie

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka 1000 m2 | Siemianice | Budowlana Brak prowizji od kupującego! Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną objętą mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

455 000 zł67 m² 6 754 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie dwupoziomowe w Siemianicach osiedle Viktoria Park opis nieruchomości Oferujemy Państwu zakup mieszkania w Siemianicach na osiedlu zamkniętym Viktoria Park. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siemianice

Siemianice,pomorskie

600 000 zł76 m² 7 947,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny położony na zamkniętym osiedlu w Siemianicach - zaledwie 4 km od Słupska! To 3-pokojowe mieszkanie stanowi skrajny szereg w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

1 150 000 zł350 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w miejscowości Siemianice pod Obornikami Śląskimi. Dom o powierzchni użytkowej 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Siemianice,pomorskie

589 000 zł77 m² 7 649 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe domy ul. Złota w Siemianicach pod Słupskiem 0% prowizji 0% pcc Inwestycja obejmuje kolejny etap budowy domów w zabudowie bliźniaczej, położonych na działkach o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słupska

Siemianice,pomorskie

930 000 zł106 m² 8 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Brzozowa

Siemianice,pomorskie

2 900 zł160 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej w Siemianicach. Proponujemy do wynajmu dom z ogrodem i dużym tarasem, salon , 4 sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, garaż. Dom częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siemianice

Siemianice,pomorskie

85 065 zł795 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy zakupie obu działek 10%zniżki- cena 154000zł brutto/1590m Na sprzedaż działka budowlana (73/1 795m lub 73/2 795m ) 3km od Słupska, niewierowo/siemianice. Niewierowo Niewierowo to miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

227 800 zł1 512 m² 150,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1512 mkw w Siemianicach - 2 km od Obornik Śląskich. Położona na delikatnym wzniesieniu z widokiem na okolicę. W bliskim sąsiedztwie tereny zielone, las oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego na granicy Słupska i Siemianic na jednym z najbardziej docenianych osiedli Victoria Park. Na powierzchnię użytkową 48 mkw (plus 33 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

440 000 zł48 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

455 000 zł49 m² 9 362,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania w Siemianicach (koło Słupska) na jednym z najbardziej docenianych osiedli Victoria Park, przy ulicy Ku Słońcu. Na powierzchnię użytkową 48 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

420 000 zł1 798 m² 233,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Siemianicach - Blisko Obornik Śląskich | Powierzchnia 18 arów | Cisza, relaks i rodzinna atmosfera! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stawowa

Siemianice,dolnośląskie

1 399 000 zł270 m² 5 181,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni podłóg około 270 m4. Na powierzchnię budynku składają się dwie kondygnacje po 90 m4 każda oraz poddasze ze skosami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Latawcowa

Siemianice,dolnośląskie

278 000 zł1 483 m² 187,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, mam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę w kształcie trapezu o powierzchni 1483m2, połoz ona jest na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w Siemianicach. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

835 000 zł175 m² 4 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wolnostojący dom na wzgórzu tuż przy granicy Obornik Śląskich. Oborniki Śląskie to"zielone płuca Wrocławia" oddalone od oferowanego domu zaledwie 5 min jazdy samochodem. Działka zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siemianice

Siemianice,pomorskie

230 000 zł1 535 m² 149,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1535 m kw w Siemianicach przy ul Polnej. Działka jest uzbrojona w prąd, gaz, światłowód, wodę i kanalizę. Droga osiedlowa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij