Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Siemianice - Oferty wynajmu mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta wynajmu siemianice, os. KU słońcu Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na osiedlu Ku Słońcu w Siemianicach. - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Słupsk(Siemianice + 5 km)

1 800 zł36,20 m² 49,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 2-pokojowego - parter ul. Sobieskiego Powierzchnia: 36,2 m2 Mieszkanie umeblowane - jak na zdjęciach. Cena najmu:. 1800 zł odstępne. 400 zł czynsz. dodatkowo płatny prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Wołów(Siemianice + 19 km)

2 500 zł65,20 m² 38,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na parterze, na osiedlu niskiej zabudowy z 2005/2006r. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Blisko do dworca pkp, ok.45km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,50 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Niepodległości. Na powierzchni 43,70m2 znajdują się: wygodna sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przestronna łazienka, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - Soho 2, ul. Kniaziewicza, słupsk Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Norweska

Słupsk(Siemianice + 5 km)

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe na wynajem Słupsk, ul. Norweska Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 84 m , idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości delta oferuje od czerwca mieszkaniedo wynajmu długoterminowego (minimum rok) w budynku przy ulicy Wróblewskiego w Ustce. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł32,73 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,73 m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Piastów przy ulicy Braci Gierymskich w Słupsku. Mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Ryczewo,Słupsk(Siemianice + 5 km)

3 500 zł64,74 m² 54,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe Z dużym, słonecznym tarasem położone W słupsku przy ul. Zamiejskiej O powierzchni 64,74 m2! dostępne od zaraz! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41,19 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe O powierzchni 41,19M2 Z balkonem położone W słupsku przy ul. Kniaziewicza, w nowoczesnym budynku soho! dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Tymiankowa

Kobylnica(Siemianice + 8 km)

2 500 zł65,58 m² 38,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01 czerwca 2026 roku! proponujemy do wynajęcia nowe, atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe Z tarasem, położone W kobylnicy przy ul. Tymiankowej O powierzchni 65,58 m2!.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij