Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania ze strychem Siemianice - Lista ofert sprzedaży i najmu

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

485 000 zł48,14 m² 10 074,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne 3 pokoje z poddaszem i parkingiem Siemianice, osiedle Ku Słońcu Na sprzedaż nowoczesne i stylowo wykończone mieszkanie, położonego w podłupskich Siemianicach na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,62 m² 7 148,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i pcc B 2.2. Planowany termin przekazania kluczy: II kwartał 2026 r. Lokal na I piętrze: -odrębne wejście, prywatna klatka schodowa -przestronny salon i aneks kuchenny, stąd wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

485 000 zł48,14 m² 10 074,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie ze strychem i miejscem postojowym na samochód. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 48,14 m2 położone na 1 piętrze, stanowiącym poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,30 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i pcc A 5.2 Planowany termin przekazania kluczy: II kwartał 2026 r. Lokal na I piętrze: -przestronny salon i aneks kuchenny, stąd wyjście na balkon - dwie sypialnie - wiatrołap -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł67,49 m² 5 911,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokojowe plus strych 67,49 m z balkonem | ul. Ku Słońcu | Siemianice | 1 piętro Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, jasnego mieszkania z poddaszem. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

399 000 zł45,64 m² 8 742,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

1 piętro | balkon | miejsce parkingowe Victoria Park 2 pokoje | 45,64 m2 + strych 28 m2 | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na co dzień, a jednocześnie łatwe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł51,30 m² 7 699,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Słońce przez cały dzień i duże przeszklenia, które robią klimat tego wnętrza. To mieszkanie jest jasne, ciepłe, dobrze doświetlone i zaprojektowane tak, żeby dobrze się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

369 000 zł47,62 m² 7 748,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie B.3.2 w samym centrum Siemianic o powierzchni 47,62 m : 2 pokoje, funkcjonalny układ, balkon 7,50 m z ekspozycją południową, dodatkowo strych 17m. Prywatne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 399,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach Słupska na nowoczesnym osiedlu Victoria Park, przy ul. Ku Słońcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

429 000 zł46 m² 9 399,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słupska

Siemianice,pomorskie

397 575 zł51 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie A.1.2 | 3 pokoje | 51,30 m | Balkon 7,91 m | Strych 20 m | Południowa ekspozycja | Parking Bez prowizji i PCC! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

399 947 zł55 m² 7 285 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż inwestycji Enklawa! 3-pokojowe z balkonem! Komfort. Styl. Przestrzeń. Enklawa, siemianice ul. Słupska 7 Mieszkanie B 5.2 | 3 pokoje | 54,90 m | Balkon 8,28 m | Strych 19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siemianice

Siemianice,pomorskie

230 000 zł65 m² 3 556 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu zakup mieszkania dwupoziomowego (I poziom 37,20m2 , strych do adaptacji 27,48m2). Łączna powierzchnia 64,68m2. Na powierzchnię mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij